Trudno w to uwierzyć, ale ta wysportowana dziewczyna jeszcze 2 lata temu przez anoreksję była jedną nogą w grobie. Jej walka o życie i metamorfoza imponują

Problemy Ramadany zaczęły się w 2009 roku. Dziewczyna była niezadowolona ze swojego wyglądu, więc postanowiła nieco ograniczyć jedzenie. Jej nowa szczuplejsza sylwetka budziła zazdrość wśród koleżanek, więc nastolatka coraz restrykcyjnej komponowała swoje codzienne menu.

Początkowo rodzice Ramadany nie sądzili, że ich córka się głodzi, ale gdy przypadkiem zobaczyli jej wystające żebra, zabrali ją do lekarza. Specjalista potwierdził, że dziewczyna cierpi na anoreksję i powinna zacząć się leczyć.

Państwo Sarah dokładali wszelkich starań, by ich córka zaczęła normalnie się odżywiać, ale dziewczyna była oporna podczas leczenia i przez 5 lat zmagała się z chorobą z różnym skutkiem. Ostatecznie w 2014 roku jej stan dramatycznie się pogorszył, a ciało było tak niedożywione, że narządy zaczęły odmawiać posłuszeństwa.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hybridtechcar.com, madworldnews.com

One Response

Reply