Trudno w to uwierzyć, ale ta wysportowana dziewczyna jeszcze 2 lata temu przez anoreksję była jedną nogą w grobie. Jej walka o życie i metamorfoza imponują

Nastolatka pokochała swoje nowe życie tak bardzo, że kulturystka i zdrowie odżywianie stało się jej pasją. Dziś ćwiczy regularnie i wygląda fenomenalnie. Jest wysportowana i ma sporą masę mięśniową. Każdy, kto ją znał w czasach choroby, jest zdziwiony, że jej umierające ciało tak potrafiło się tak w dwa lata odrodzić.

Ramdana już nigdy nie ma zamiaru się głodzić i wyglądać jak szkieletor. Dziś wspomina czas anoreksji jako najgorszy w swoim życiu, gdyż była pozbawiona energii, apatyczna, wiecznie jej było zimno i czuła się odrzucona przez otoczenie.

Dziś dwudziestoletnia kulturystka przestrzega młode dziewczyny, by nie ulegały złudzeniu piękna tkwiącego w chudości. Apeluje, by kochać swoje ciała i nie zwracać uwagi na modelki, które wcale nie są szczęśliwe w swoich ciałach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hybridtechcar.com, madworldnews.com

One Response

Reply