22 letni fotograf pokazał Warszawę z lotu ptaka, a świat oszalał z zachwytu!

Jestem 22 letnim fotografem z Warszawy, z Polski. Bardzo lubię uchwycić widoki tego miasta z dachów najwyższych drapaczy chmur.

Warszawa ma za sobą tragiczną historię – 71 lat temu została doszczętnie zniszczona. Miało to miejsce po Powstaniu Warszawskim w 1944 roku. Po odbudowaniu miasta, po tych wszystkich latach jest dumną i wielką metropolią.„Kilka miesięcy temu zdałem sobie sprawę, że nie ma żadnych zdjęć dobrej jakości, które ukazywałyby Warszawę, z lotu ptaka, w nocy. Dlatego też uznałem, że zrobię to osobiście po raz pierwszy”.

1„Zapoznałem się z różnymi informacjami i okazało się, że to obszar ściśle kontrolowany przez wiele instytucji, a do zrobienia zdjęć przydałby się dwusilnikowy śmigłowiec”.

2„Po jakimś czasie udało mi się znaleźć sponsora, by pozwolić sobie na 1 godzinę lotu. Koszt takiego przedsięwzięcia to 2500 zł”.

3„Planując przedsięwzięcie zostałem zaproszony przez administratora pomagam.pl do rozpoczęcia kampanii na łamach serwisu”.

4„Dzięki 66 osobom, które mnie wspierały, sponsoringowi Coca-Coli, Enigy SOI i InterLeones udało się uzyskać pieniądze na kolejne godziny latania”.

5„Otrzymałem pieniądze na 3 godziny lotu i najlepszy sprzęt fotograficzny marki Canon. W związku z tym pierwszy lot odbyłem w ciągu dnia, a drugi nocą”.

6„Siedziałem na pokładzie samolotu z nogami na płozach, przyczepiony za pomocą specjalnych lin”.

7„Latając po moim ukochanym mieście, nawet na wysokości kilometra cieszyłem się z tego, że fotografie, które tworzę, nie powstały nigdy wcześniej”.

8

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło :

Reply