Wepchnęła ojca na tory, aby przejechało go metro! Powód, dla którego to zrobiła, odbiera mowę

W mediach wielokrotnie słyszy się o przypadkach morderstw.

Jednym z głównych motywów tych przerażających zbrodni jest zemsta lub pieniądze. Czasem jedno i drugie. Zamiast okraść dom, bank czy sklep, niektórzy mordują najbliższych, aby wzbogacić się na ich śmierci. Bez skrupułów zabijają rodziców, mężów, żony lub własne dzieci.

Zdarza się, że ludzie zabijają członków rodziny, którzy są ubezpieczeni na pokaźne sumy. Chcą w ten sposób zgarnąć pieniądze i najczęściej spłacić swoje długi. Podobna sytuacja miała miejsce w Chinach. Kobieta miała zmuszać do popełnienia samobójstwa swojego ojca. Chciała, aby rzucił się pod nadjeżdżające metro. W ten sposób mogłaby zgarnąć pieniądze z jego ubezpieczenia.

Całą sytuację dostrzegli ludzie zgromadzeni na stacji. Skłonili starszego mężczyznę, aby zrezygnował z samobójstwa i pomogli mu wydostać się z niebezpiecznego miejsca. Gdy zobaczyła to jego córka, wpadła w szał. Mocno kopnęła ojca. Chciała, aby znowu znalazł się na szynach. Na szczęście dzięki dobrym ludziom mężczyznę udało się uratować. Na miejscu pojawili się ochroniarze, którzy próbowali wyjaśnić całe zajście.

Wokół zgromadziło się także sporo zaciekawionych ludzi. Wszyscy byli zszokowani zachowaniem córki. Nie mogli uwierzyć, że w tak okrutny sposób i na oczach wszystkich chciała się pozbyć własego ojca. Mimo że sprawa wyszła na jaw, kobieta nie poczuwała się do winy. Nadal kopała ojca i kłóciła się z broniącymi go ludźmi. Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało. Aż włos jeży się na głowie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply