Dla tego psa dobra zabawa nigdy się nie kończy. Czworonóg imprezuje nawet w aucie i nie zważa na deszcz

Stanie w korku to dość nuda sprawa, chyba że w aucie przed wami podróżuje imprezowy pies, który słysząc swoją ulubioną piosenkę w radiu, nie potrafi powstrzymać się przed zabawą. 

Zwierzęta często reagują na muzykę, choć nie do końca wiemy, co z niej rozumieją. Ostatnio udało się nagrać psa, który wprost uwielbia muzykę, a zwłaszcza kawałek pod tytułem Don’t be so shy w wykonaniu Imany. Kiedy  czworonóg słyszy ten utwór nie może opanować swojej radości i ekspresji.


party-dog-p


Imprezowy pies to najprawdopodobniej rottweiler albo mieszanka tej rasy. Zwierzak rozbawił kierowców tym, jak wystawił pysk przez okno i zaczął podrygiwać do skocznej radiowej nuty. Psiak nie tylko bujał łbem, ale też jakby próbował śpiewać z artystką. Oczywiście padający deszcz kompletnie nie przeszkadzał mu w imprezie, obywającej się tylko w jego głowie.

Pies zabawy sobie nie żałuje

party-dog-1


Pies zapewne nie ma świadomości, że jego „występ” zobaczyło już ponad 120 tysięcy ludzi, a tym bardziej o czym traktuje piosenka, która sprawiła, że muzyka go poniosła. Jedno jest zaś pewne, czworonóg na pewno nie należy do tych nieśmiałych samców, co bohater utworu Imany.

Ten film na pewno poprawi wam humor

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply