Weź jedną z kart i odkryj, czego tak naprawdę oczekują od ciebie bliscy. Test rosyjskiego psychologa ujawni, to, co podświadomie wiedziałeś od dawna

Czasami zwyczajnie nie potrafimy dogadać się z bliskimi.

Nie ważne, że ich kochamy i dla ich dobra poświęcilibyśmy swoje szczęście. Nie jesteśmy w stanie ich zrozumieć, pojąć ich pobudek, wytłumaczyć sobie ich zachowań i pojąć, czego od nas oczekują. To strasznie trudne, zwłaszcza jeśli o swoich pragnieniach i oczekiwaniach w stosunku do nas nie mówią wprost, bo wydaje się im, że powinniśmy łapać je w lot i się domyślić. To nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. 

Znamy ludzi latami, ale nie uwzględniamy w swych rachunkach prostego faktu – oni się zmieniają. Zmianom ulegają ich potrzeby, pragnienia, z czasem co innego przynosi im radość, co innego natomiast smuci i rani. Jeśli nie wiemy, czego pragną, strasznie trudno jest im dogodzić i nie rozczarować sobą. Tymczasem niekiedy wystarczy niewiele, by byli szczęśliwi.

Podświadomie możemy wyczuwać, czego chcą od nas inne osoby, jednak jak wydobyć tę wiedzę gdzieś z głębi podświadomości. Rosyjski psycholog Mikołaj Kowalow stworzył pewien test, który pomaga to zrobić. Jak twierdzi, wystarczy wybrać jedną z kart, subtelne znaki na niej pozwolą odczytać zakodowane w naszej podświadomości treści.

Przypatrzyłeś się kartom? To dobrze, najwyższa więc pora zajrzeć na kolejną stronę i ujawnić oczekiwania, jakie mają wobec ciebie inne osoby. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply