Przyczepił do balonu wiadomość dla zmarłego dziadka i wysłał ją do nieba. Jakie było zdziwienie wszystkich, gdy niespodziewanie otrzymał odpowiedź

Dzieci bardzo przeżywają śmierć najbliższych i nie mogą się pogodzić z tym, że musieli odejść. Rodzice często tłumaczą maluchom, że zmarli przebywają w lepszym i piękniejszym świecie i że patrzą na żywych z góry.

Matka małego chłopczyka z Rheinland-Pfalz zamieściła na Facebooku podziękowania dla anonimowej osoby, która odpisała na liścik, który wysłał jej syn. Chłopiec tęsknił za zmarłym dziadkiem i postanowił się jakoś z nim skontaktować. Wymyślił więc, że balon zaniesie mu informację od niego.


manuela-tessnow


Okazało się, że ktoś go złapał i przeczytał karteczkę. Aby dziecku nie było przykro, nieznana osoba, odpowiedziała w imieniu dziadka.

Drogi Philu,

Twój balon poleciał tak wysoko, że dotarł do mnie, do nieba. Byłem bardzo szczęśliwy, że udało mi się go złapać. Przesyłam ci misia, aby nie było ci smutno. Nie martw się o mnie, tutaj jest mi dobrze. Też za Tobą bardzo tęsknię.

Kocham Cię,
Twój dziadek

manuela-tessnow3


Matka Phila była ogromne szczęśliwa, że ktoś się zainteresował balonikiem i przesłał w odpowiedzi kilka ciepłych słów.

Nie spodziewaliśmy się, że dziadek mu odpisze. Kimkolwiek jesteś, bardzo Ci dziękujemy!

manuela-tessnow0

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.de

Reply