Cygańska panna młoda miała suknię ważącą 63 kilogramy! Ledwo weszła do kościoła

Cygańskie śluby zawsze są głośne, drogie, huczne i zabawne!

Wiążą się z przepychem, obfitością jedzenia i picia oraz przepięknymi strojami, zarówno gości, jak i nowożeńców. Obok pogrzebów i chrzcin są najhuczniejszymi wydarzeniami rodzinnymi. Świętowanie zaczyna się już na etapie zaręczyn. Teściowie przychodzą do domu panny młodej, piją i jedzą z jej rodzicami, obgadując przy tym szczegóły wesela. Czasami taka impreza trwa nawet kilka dni.

Cygańskie wesela zawsze wzbudzają zainteresowanie z powodu ich wystawnego charakteru. Dziewczynki marzą o bajkowym ślubie już od najmłodszych lat. Wydaje się, że jest to najważniejsze wydarzenie w ich życiu. W tym dniu chcą czuć się wyjątkowo. Nie szczędzą pieniędzy na bajeczne suknie ślubne bogato zdobione przeróżnymi dodatkami. Wszystko po to, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać i czuć się jak prawdziwa księżniczka.

Suknie ślubne Cyganek są zazwyczaj bardzo strojne, ciężkie i ogromne. Często pozostawiają na ciele panny młodej rany i otarcia, ale czego się nie robi, żeby prezentować się wspaniale. Zdarzają się suknie w innych kolorach niż biały. Niektóre przyszłe mężatki decydują się na róż, błękit lub złoto. Ich głowy zdobią diademy, korony lub wymyślne stroiki z masą kryształów i cekinów. Cygańska krew płynie również w żyłach Rebeki Markham, mieszkanki brytyjskiego miasta Coventry.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply