Nowożeńcy przeżyli szok, gdy zobaczyli swoje zdjęcia ślubne. Uświadomili sobie, że jeśli nie zmienią swojego życia to szybko umrą!

Ślub to wyjątkowy dzień, do którego panny młode bardzo długo się przygotowują: chodzą do SPA, zrzucają zbędne kilogramy czy zapuszczają włosy. Leisa była inną panną młodą, ponieważ akceptowała swoje ciało takim, jakie jest i nie odchudzała się na ślub.

Również jej narzeczony miał kilka nadprogramowych kilogramów i nic z tym nie robił, bo przecież liczy się wnętrze, a nie wygląd zewnętrzny…


slub-pas


Leisa i Noel to para mieszkająca w Dublinie, stolicy Irlandii. Konsekwencją ich miłości był ślub, na który bardzo czekali. Ceremonia udała się, a zakochanym nowożeńcom zostało już tylko czekać, aż fotograf przygotuje album ze zdjęciami z wesela i ślubnej sesji. Niestety dzień, w którym dostali fotografie był jednym z najmniej przyjemnych w ich życiu.

Dla większości małżonków zdjęcia ślubne to miła pamiątka, ale nie dla Noela i Leisy

foto-1


Młode małżeństwo, gdy zobaczyło swoje zdjęcia, uświadomiło sobie z jak poważnym problemem się zmaga. Ich otyłość była przerażająca i jak sami wspominają, nie zdawali sobie sprawy, jak naprawdę wyglądają. Do tej pory traktowali swoją wagę jako pewne niegroźne ograniczenie, które było kłopotliwe np. w samolocie, gdy każde z nich zajmowało więcej niż jedno miejsce czy w kinie, gdy nie mieścili się w fotele.

Otyłość to coraz większy problem współczesnego świata

foto-4


Zakochanych nie otrzeźwił nawet fakt, że kilkukrotnie załamało się pod nimi łóżko. Ostatecznie zła dieta, skłonność do częstego jedzenia fast foodów i przetworzonej żywności oraz brak ruchu, doprowadziły Leisę i Noela do stanu, który zaczynał zagrażać ich życiu. Otłuszczone narządy coraz bardziej im dokuczały, a mieli przecież przed sobą całe życie. Postanowi więc, że zrobią wszystko, by pozbyć się nadwagi i znów cieszyć się aktywnym i normalnym życiem.

To zdjęcie okazało się przełomowe w ich życiu

1a850970eba00e0bda0c2a080e2db6d41-800x533


Para bardzo się wspierała i udało im się osiągnąć sukces. Noel stracił aż 101 kilogramów i Leisa 51 kilko! Dziś wyglądają fantastycznie, o wiele zdrowiej i młodziej i jak sami mówią, wreszcie robią to, co inne pary: przytulają się w kinie czy siedzą obok siebie w publicznym transporcie. Leisa i Noel są przekonani, że gdyby nie szok, jaki doznali oglądając zdjęcia ślubne, jeszcze długo by się nie zmobilizowali do zrzucenia niebezpiecznych dla zdrowia i życia kilogramów. Na szczęście podjęli dobrą decyzję i powinni być przykładem dla wszystkich osób zmagających się z otyłością.

Zakochani zmienili swój wygląd nie do poznania

Als Noel und Leisa ihre Hochzeitsfotos sahen, begannen sie eine DiŠt. - Couple Noel and Leisa Hoey seen after their dramatic weightloss. See SWNS story SWSLIM; A husband and wife have lost an incredible 24 stone between after being shamed by their fat wedding photos. With a combined weight of 52 stone at their heaviest, Noel and Leisa Hoey were so big they couldn't sit beside each other at the cinema or on an aeroplane - and broke their bed frame FOUR times with their bulk. But after being shamed by their unflattering wedding photos Noel, 35, has lost 16 stone - the equivalent of a baby HIPPO. Leisa, 33, lost eight stone and a whopping SIX dress sizes after squeezing her massive bulk into a size 26 gown for their big day.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply