Mężczyzna czyścił akwarium i dostrzegł, że coś zakopane jest na dnie. Gdy poruszył piasek, wypełzło z niego coś naprawdę dziwnego

Ludzie na całym świecie mają wielorakie pasje i zainteresowania, jednak niemal wszystkie narodowości kochają zwierzęta.

Co prawda w różnych krajach i kulturach dane gatunki traktuje się nieco inaczej. Na przykład w Indiach krowa uważana jest za święta i raczej nie jada się jej mięsa, zaś w Europie czy Ameryce Północnej wołowina często gości na stołach i uważana jest za przysmak. Kolejnym dobrym przykładem są psy. W większości państw świata nikt nie pomyślałby, że można je zabijać i przygotowywać z nich posiłki, jednak w Chinach psie mięso jest dość popularne. Przykładem jest krwawy festiwal w Yulin, w którym co roku ginie mnóstwo czworonogów.

holy-cow


Jaki kraj taka kultura, i to, co jednym nie mieści się w głowie, dla drugich jest całkiem normalne. Zabijanie ryb raczej nikomu nie przeszkadza i są zjadane niemal wszędzie. Można przygotować z nich pyszny i wartościowy posiłek, niekiedy o wiele smaczniejszy niż drobiowy czy wieprzowy kotlet. Ryby ceni się nie tylko z tego względu. Ich niepowtarzalny wygląd bardzo podoba się ludziom, dlatego też często decydują się na założenie akwariów.

Na kolejnych stronach przeczytasz, na co natknął się pewien mężczyzna, podczas czyszczenia akwarium.

fish

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply