Ten kociak czekał z niecierpliwością, aż jego chory przyjaciel wróci od weterynarza. To, co stało się potem, rozjaśniło mój dzień!

Kiedy jesteśmy chorzy, nic tak nie poprawia nam humoru (oprócz oczywiście świętego spokoju;)) jak dobry przyjaciel, który zadba o to, abyśmy poczuli się lepiej – przyniesie filiżankę gorącej herbaty, przykryje kołdrą, poda termometr, zaskoczy świeżymi owocami czy miłym drobiazgiem albo po prostu potrzyma za rękę w trudnym dla nas momencie.

Podobne potrzeby mają – jak się okazuje – również zwierzęta. Także i one w czasie choroby potrzebują czułości i troski, nie tylko ze strony człowieka, ale i swoich zwierzęcych przyjaciół. Kiedy szczeniak, wabiący się Zeke, poczuł się źle na skutek alergii, jego właściciele zabrali go do weterynarza, aby dokładniej zdiagnozować przyczynę i podjąć odpowiednie leczenie.

1-logo

W domu na psa czekał jego koci przyjaciel, Winston, któremu wcale nie trzeba było przypominać, jak powinien zareagować w takiej sytuacji ktoś, komu zależy.

1-logo

Zobaczcie, jak przywitał chorego Zeke. Jestem pewna, że na waszych twarzach – tak jak i na mojej – pojawi się uśmiech :). A jeżeli spodobało się wam to video – nie zapomnijcie podzielić się nim ze znajomymi! :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply