Oszukana kobieta pojechała do Nigerii, aby skonfrontować się z człowiekiem, który wyłudził od niej pieniądze. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw!

Trzy tygodnie później oszust do niej zadzwonił. Przyznał się do wszystkiego. W rzeczywistości był 24-letnim naciągaczem z Nigerii ukrywającym się pod pseudonimem „419”. Przyjął taki przydomek, ponieważ pod tym numerem w nigeryjskim kodeksie karnym można znaleźć informacje o oszustwach. W rzeczywistości nazywał się Johnny. Zakończył edukację dwa lata wcześniej, ale nigdzie nie mógł znaleźć pracy.

Zajął się więc wyłudzaniem pieniędzy od zakochanych bogatych kobiet. Przyznał się do wszystkiego, ponieważ podobno faktycznie coś czuł do Grette. Ich sztuczna relacja zamieniła się w prawdziwą przyjaźń opartą na szczerości. Szwedka pojechała do Nigerii, aby się z nim spotkać. Poznała jego znajomych, którzy również byli oszustami. Była zszokowana, że ci młodzi zdrowi ludzie nie są w stanie znaleźć sobie pracy, tylko muszą posuwać się do podłych internetowych oszustw.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : giveitlove.com

Reply