Dziewczynka znalazła dwie wkładki higieniczne. Wykorzystała je w sposób, który zarówno zdziwił, jak i rozbawił jej matkę

Najmłodsi widzą świat zupełnie inaczej. To, co dla nas dorosłych jest oczywiste, dla dzieci czasem jest dziwne i niezrozumiałe. Mają własne wyjaśnienia niemal na wszystko i wydaje się im, że widzą najlepiej. Kierują się najprostszym tokiem myślenia, co czasem prowadzi do pewnych nieporozumień, śmiechu lub wielkiego rozczarowania.

Hazel Hulse była ogromnie zdziwiona, gdy któregoś dnia zobaczyła w pudełku na buty dwie wkładki higieniczne. Szybko się okazało, że umieściła je w nim jej malutka córeczka Sophia. Wyjaśnienie pięciolatki okazało się tak zabawne, że Hazel postanowiła podzielić się nim na Facebooku.

sanitary-napkin-insoles


Po prostu umarłam dziś ze śmiechu! Sophia zakładała swój szkolny mundurek. Chciałam, aby włożyła również buty, więc poszłam, żeby wyciągnąć je z pudełka. Wtedy zobaczyłam w nim dwie wkładki higieniczne. Zapytałam ją: Dlaczego włożyłaś je do pudełka? Ona przewracając oczami, odpowiedziała: Mamusiu przecież to wkładki do butów. Sprawią, że buciki będą wygodniejsze. Ale jesteś głupiutka!

sanitary-napkin-insoles1


Jak widać, dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Miejmy nadzieję, że gdy tylko przyjdzie pora, matka wyjaśni jej, do czego faktycznie służą wkładki.

sanitary-napkin-insoles2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply