Włożyła palec do drinka, którego kupił jej nieznajomy. Gdy spojrzała na paznokieć, wiedziała, że musi uciekać!

Młodzi ludzie uwielbiają imprezy i jak dobrze wiadomo, mało kiedy są to wyjścia bezalkoholowe.

Wydaje się im, że po jednym piwie czy dwóch drinkach nic poważnego się nie stanie a dzięki temu wprawią się w lepszy nastrój. Jeśli jest to tylko alkohol, zapewne tak będzie, jednak gdy w napoju znajduje się coś jeszcze np. środek odurzający, impreza może skończyć się fatalnie. Takich przypadków są tysiące, dlatego absolutnie nie można bagatelizować problemu!

GHB, flunitrazepam, ketamina i wodzian chloralu to popularne środki wykorzystywane jako „tabletki gwałtu.” Wywołują senność i kilkugodzinną amnezję u osoby, która je przyjęła. Sprawca może zatem robić z ofiarą, co tylko zechce. Może ją okraść, zgwałcić lub wykonać kompromitujące zdjęcia oraz nagrania służące później do szantażowania tejże osoby. „Tabletka gwałtu” doskonale rozpuszcza się we wszystkich płynach — w sokach, wodzie czy alkoholu. Jest bez smaku i zapachu. Nie zmienia również koloru napoju, do którego została wrzucona.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hautedvie.com, afterfeed.com, hefty.co

Reply