Dowiedział się, że jego ukochany wnuk jest gejem. Wybrał mocny sposób rozwiązania sytuacji, w jakiej się znalazł

Z tolerancją bywa ciężko szczególnie wśród starszych ludzi. Żyli w zupełnie innych czasach i czasem nie tolerują „nowoczesności” i tego, jak świat się zmienił. Nie wszyscy są jednak tacy. Pewien dziadek ze Stanów Zjednoczonych pokazał, że wie co to akceptacja i doskonale rozumie, w jakiej sytuacji znalazł się jego wnuk homoseksualista.

Matka chłopca wyrzuciła go z domu i zwyzywała od pedałów. Zdesperowany nastolatek nie wiedział co począć i udał się do dziadka. Kompletnie nie wiedział, jak starszy człowiek go przyjmuje i czy w ogóle pozwoli mu zamieszkać pod swoim dachem. Mężczyzna okazał się bardzo wyrozumiały i aby przemówić matce Chada do rozsądku, napisał ten oto list.


homo


Droga Christine,

Jestem rozczarowany Tobą, jako córką. Jest prawdą, że mamy „wstyd w rodzinie”, ale nie ten, o którym myślisz.

Wyrzucenie Chada z domu tylko, dlatego że przyznał się, że jest gejem, jest prawdziwą obrzydliwością. Matka, która odtrąca swoje dziecko to właśnie to, co ty nazywasz „wbrew naturze”.

hands


Jedyną mądrą rzeczą, jaką powiedziałaś to to, że nigdy nie wychowywałaś go na geja. Oczywiście, że nie. Urodził się taki i nie wybrał sobie tego, tak samo, jak nie wybrał tego, że jest leworęczny. Ty jednak dokonałaś bolesnego wyboru. Masz ograniczony umysł i żyjesz do tyłu. Jeśli zamierzasz go dręczyć, ten list będzie moim pożegnaniem z Tobą. Teraz mam wspaniałego wnuka geja i nie mam czasu dla nieczułej córki.

Jeśli odnajdziesz serce, zadzwoń do mnie.

– Tata

grandson-gay11

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : discovernewz.com

Reply