Wodnik to znak zodiaku, który zaskakuje swą otwartością na ludzi i doskonałą intuicją, lecz to nie jedyne jego zalety

Zodiakalnymi wodnikami są osoby urodzone między 21 stycznia a 18 lutego.

Wodniki swoją energię czerpią z obecności planety Uran, a jej ułożenie na przełomie dwóch pierwszych miesięcy roku sprawia, że osoby urodzone w tym czasie odznaczają się bardzo oryginalnym podejściem do życia i doskonałą intuicją, działającą jak szósty zmysł.

 

W związku z dobrze rozwiniętą intuicją, wodniki posądza się o zdolności telepatyczne oraz wizjonerstwo. Wiele osób obawia się tej przenikliwości wodników, dzięki której często wyczuwają rzeczy na pozór niewidoczne. Innych zaś te zdolności fascynują, bo trudno je racjonalnie wytłumaczyć.

Wodnik to znak ceniący sobie wolność oraz niezależność, co budzi podziw otoczenia, ale duża samodzielność wodnika to nie jedyna jego zaleta, ceniona przez innych ludzi, bo ma ich znacznie więcej.

 

1. Ciekawość świata

Z wodnikiem nie można się nudzić, gdyż zawsze jest on ciekawy tego, co go otacza. Przyszłość pragnie uczynić wyjątkową, dlatego interesuje się innowacjami, a zainteresowaniem światem sprawia, nie nie boi się wyzwań i zmian. Osoby spod znaku wodnika charakteryzuje częste zadawanie pytań i głód wiedzy.

Kolejne 6 zalet wodników, znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply