Napięcie między USA a Koreą Północną wciąż rośnie! Sytuacja jest na tyle poważna, że wydano instrukcję postępowania w razie wojny nuklearnej!

Wojna niesie ze sobą tylko śmierć i zniszczenie, dlatego jest największym złem naszego świata.

Ludzie nigdy nie żyli w pełnej zgodzie i zawsze pojawiały się między nimi konflikty oraz różnice nie do pogodzenia. Ta niezgodność w końcu doprowadziła do narodzin wojny, czyli otwartego konfliktu zbrojnego, w którym walka toczy się na śmierć i życie.

Wojna, choć jest czymś tragicznym, to stanowiła i stanowi koło zamachowe rozwoju cywilizacji. To właśnie chęć skuteczniejszej walki z wrogiem była powodem skonstruowania wielu cennych wynalazków. W związku z tym, z epoki na epokę broń była coraz bardziej precyzyjniejsza i coraz bardziej śmiercionośna, aż ostatecznie w XX wieku skontrowano coś, co w kilka sekund zrównuje z ziemią całe miasta i zabija tysiące osób – bombę atomową.

Siła rażenia broni atomowej jest tak ogromna, że świat stara się kontrolować jej zasoby i nie dopuszczać do sytuacji, by głowice nuklearne posiadały państwa, w których panuje dyktatura. Niestety od prawie 70 lat problem stanowi Korea Północna, marząca o zostaniu atomową potęgą.

Od dziesięcioleci ród Kimów próbuje pokazać światu, że Korei Północnej należy się bać. Ostatnio reżim, by pokazać swą wielkość, ochoczo przeprowadza próby nuklearne, wobec czego pozostałe państwa nie mogą być obojętnie, ponieważ Korea Północna swym zachowaniem stwarza zagrożenie dla całego świata i ściąga widmo wojny atomowej.

Napięcie między Koreą Północna a Stanami Zjednoczonymi rośnie, dlatego specjaliści od wojskowości i bezpieczeństwa postanowili skonstruować prostą instrukcję, która każdemu mieszkańcowi ziemi pomoże przygotować się na najgorsze i przetrwać nuklearną zagładę.

Koniecznie odwiedźcie kolejne strony i dowiedzcie się, jak zwiększyć swoje szanse na przetrwanie w wojennej pożodze. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply