Skuteczna wojskowa dieta! Zastosuj ją, a już po miesiącu zmieścisz się w ubrania o rozmiar mniejsze! 

Trzymając w swych postanowieniach wojskowy rygor, mamy większe szanse na ich realizację i osiągniecie pożądanych efektów.

Wraz z nadejściem wiosny w wielu osobach rodzi się panika, że nie uda się do lata osiągnąć wymarzonej figury. Szczególnie panie przejmują się nadprogramowymi kilogramami i intensywnie szukają sposobów, by pozbyć się zbędnego tłuszczu z brzucha, pupy, boczków czy bioder.

 

Osoba, która chce schudnąć, musi nie tylko zacząć ćwiczyć, ale przede wszystkim zmienić swoje codzienne menu. Wybór diety to kluczowe zadanie, więc warto przeanalizować wady i zalety różnych diet i wybrać najodpowiedniejszą do swojego trybu życia i potrzeb.

W ostatnich tygodniach furorę robi dieta wojskowa, która jest krótkoterminowym planem żywieniowym, stosowanym naprzemiennie ze zdrowym ożywianiem. Pozwala stracić nawet 5 kilogramów w ciągu dwóch tygodni.

 

Skuteczna wojskowa dieta 3-dniowa

Dietę stosuję się przez 3 dni, a później kolejne 3 dni odżywia się zdrowo, ale już bez większych ograniczeń (trzeba zrezygnować ze smażonych potraw, słodkich gazowanych napoi, wysoko przetworzonej żywności np. chipsów). Po 3 dniach przerwy ponownie wraca się do wojskowego menu, które trzeba przestrzegać co do joty. Zaletą diety jest to, że nie wymaga liczenia kalorii czy zakupu suplementów, a proponowane potrawy można przygotować z powszechnie dostępnych i niedrogich produktów.

Dieta wojskowa ma na celu zwiększenie metabolizmu w organizmie. Zmniejszenie spożycia kalorii w krótkim czasie, doprowadzi do wzmożonego spalania masy tłuszczowej, ale jednocześnie organizm nie będzie przegłodzony, ponieważ zostaną mu dostarczone pozytywne tłuszcze, węglowodany oraz białko. Dieta zakłada również, by przed każdym posiłkiem wypić szklankę letniej wody.

Plan diety znajdziecie już na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply