Chłopak zlekceważył swoją dziewczynę, gdy ta chciała go pocałować na meczu. Bardzo szybko pożałował tej decyzji…

W Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie coraz większą popularność zdobywa zabawa „Pocałunek przed kamerą” (ang. „Kiss Cam”). Jest to dość zabawny sposób na urozmaicenie zawodów sportowych, dlatego kibice szybko pokochali grę w pocałunki. Urokowi tej zabawy uległ niegdyś nawet sam prezydent, Barak Obama. Jednak nie wszyscy kibice potrafią się w to bawić.

Na czym polega „Kiss Cam”? W trakcie rozgrywek sportowych, podczas przerwy w grze, operatorzy kamer wyszukują pary na widowni i wyświetlają ich wizerunek telebimach. Zadaniem pokazywanej pary jest pocałowanie się, do czego gromko zachęca cała widownia (czasem nawet kilkudziesięciotysięczna) oraz spiker. Na ekranie zazwyczaj pojawiają się też kiczowate grafiki: usta, serca, amorki. Pocałunki nagradzane są brawami albo gwizdami ze strony kibiców.


Całuśna zabawa coraz częściej jest obowiązkowym punktem spotkań sportowych w USA.

kiss-686587_960_720


Podczas meczu nowojorskiej drużyny koszykarskiej Knicks, rozgrywanego w Madison Square Garden, również bawiono się w „Pocałunek przed kamerą”. W pewnym momencie na telebimie wyświetlono kolejną parę, lecz widowni nie było dane zobaczyć ich pocałunku. Wybrana przez operatorów dziewczyna ucieszyła się, że będzie mogła pocałować swojego ukochanego w tak wyjątkowych okolicznościach, jednak ten, kompletnie nie wydawał się być zainteresowany czułościami. Sytuacja szybko zrobiła się niezręczna, ponieważ tysiące par oczu utkwiło wzrok w zmieszanej dziewczynie, aż nagle stało się coś nieoczekiwanego, co rozpaliło dziewczynę oraz całą publiczność i tylko dla jej chłopaka było zimnym prysznicem.

Zlekceważonej dziewczynie zrobiło się przykro na oczach tysięcy ludzi.

kiss-1


Kobietę z niezręczności spowodowanej obojętnością jej chłopaka, wybawił… kibic siedzący obok. Dziewczyna skorzystała z jego uprzejmości i pozwoliła się namiętnie pocałować. Na uwagę zasługuje fakt, że kibic nie tylko był przystojny, ale również, co było widać, znał się na sztuce całowania. Wniosek z tej historii jest jeden: nigdy nie wolno lekceważyć swojej kobiety, bo u innego znajdzie to, czego nie dostaje od swojego partnera.

Ten pocałunek zaskoczył wszystkich.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply