Te kociaki mistrzami wdzięku nie zostaną. Zobaczcie najlepsze i najzabawniejsze wpadki futrzanych pupili

Mówi się, koty są mistrzami gracji, dlatego jeśli ktoś porusza się delikatnie i płynnie, to jego ruchy określa się mianem kocich. Choć generalnie futrzaki te odznaczają się niezwykłą gibkością, to i im zdarza się zaliczać totalne wpadki. 

Ciało kota ma niezwykłą budowę, która pomaga mu wykonywać różne ewolucje. Giętki kręgosłup i wytrzymałe stawy pozwalają skakać kociakom na dość duże odległości czy wskakiwać na wysokie przedmioty. Każdy kto ma kota wie, że nie ma takiego miejsca, gdzie pupil by nie zawędrował. Nieważne czy to będzie lampa, karnisz czy szczyt szafy, kot i tak znajdzie sposób by tam wleźć, choć czasem musi podjąć nie jedną próbę…


funny-cat-p


Nawet tacy mistrzowie domowego parcouru jak koty, mają gorsze dni i zaliczają totalne wpadki: a to łapka się ześlizgnie, a to grunt ucieknie, a to chwila zawahania wytrąci futrzaka z równowagi. Na szczęście koty są przystosowane także do upadania i spadają na przysłowiowe cztery łapy i jeszcze wykazują wielkie zdziwienie, jak mógł im się nie udać tak dobrze zaplanowany skok.

Niektóre skoki muszą się skończyć porażką

funny-cat-1


Zbiór zabawnych nagrań kocich wpadek znajdziecie poniżej. Jedne z tych zwierzaków po prostu miały pecha i omsknęła im się łapka, a drugie od razu były skazane na porażkę, bo skok, np. na zamknięte drzwi nie może się przecież udać.

Nic tak nie cieszy, jak cudza wpadka, chociażby kocia

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply