Uprawiając sport trzeba być skupionym, lecz sporo osób o tym zapomina i zalicza bolesne wpadki

Błędy popełniają wszyscy, dlatego w każdym zawodzie trafiają się kompromitujące sytuacje. Również osoby zajmujące się sportem mają gorsze dni i niekiedy zaliczają bolesne lub śmieszne wpadki. Niektóre z nich, ku uciesze internautów, uwieczniły kamery. 

Zdobycie medalu olimpijskiego jest okupione latami wyrzeczeń, stosowania ścisłych diet, a przede wszystkim setkami godzin treningów. Droga do zwycięstwa nie jest więc usłana różami, ale raczej jest pełna kłód, które należy ominąć. Jednym przychodzi to łatwo, zaś inni rozpraszają się i zaliczają bolesne wpadki.


sport-p


W sporcie zawsze coś może pójść nie tak. Źle postawiona stopa, choćby o pół centymetra może pozbawić kogoś zwycięstwa lub co gorsza, doprowadzić do kompromitującej wpadki. Sportowcom z najwyższej półki takie sytuacje raczej się nie zdarzają, ale na zawodach regionalnych czy podczas treningów, codziennie ktoś przez własną nieostrożność, głupotę czy złą ocenę możliwości popełnia błąd, który może zaboleć nie tylko ciało, ale i dumę.

Najgorsze dla sportowca są te wpadki, które niweczą wysiłek całej drużyny

sport-1


Wpadki zdarzają się w każdym sporcie, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i grupowych. W pierwszym filmiku zobaczycie kompilację kilkudziesięciu wpadek sportowców, m.in. gimnastyków, piłkarzy czy biegaczy, zaś drugi rozbawi was scenami, w których główną rolę grają amatorzy siłowni i crossfitu.

Podczas uprawiania sportu trzeba myśleć o tym, co się robi


Siłownia też stwarza wiele okazji do okazania swojego sportowego „geniuszu”

https://www.youtube.com/watch?v=T74Xek-pDLM

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply