Rękodzieło nie jest takie proste, jak się wydaje. Oto najzabawniejsze wpadki, jakie internauci zaliczyli przy realizacji pomysłów z działu DIY

Przedmioty z gatunku DIY stały się w ostatnich latach hitem internetu. Niestety nie zawsze ich realizacja jest zgodna z oczekiwaniami.

Przedmioty DIY, czyli wykonane własnoręcznie, zyskały na popularności dzięki internetowi i stronom z poradami dla fanów rękodzieła. Tysiące blogów i miliony filmików na YouTube pełne są wskazówek, jak zrobić różnego rodzaju ozdoby, elementy wystroju wnętrz, biżuterię i wiele wiele innych przedmiotów.

W czasach produkcji masowej, sprawiającej że miejsca i ludzie wyglądają łudząco do siebie podobnie, narodziła się silna potrzeba indywidualizmu. Doskonałym sposobem na pokazanie swojej oryginalności i inności, jest otaczanie się unikalnymi przedmiotami, których nie można spotkać nigdzie indziej.

Własnoręcznie wykonane przedmioty są niepowtarzalne, ale nie wszyscy mają talent plastyczny czy manualny, który pozwoli zrealizować instrukcje wykonania przedmiotu tak, by osiągnąć satysfakcjonując efekt.

Galerię zdjęć kompletnie nieudanych realizacji pomysłów z działu DIY, znajdziecie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply