Uczniowie ze szkolnej drużyny footballowej zrobili niepełnosprawnemu koledze wyjątkową niespodziankę! Zobaczcie video

W sporcie nie zawsze chodzi o wygraną, o czym doskonale wiedzą uczniowie z Olivet Middle School w Michigan. Chłopcy grający w szkolnej drużynie Orłów postanowili zrobić swojemu niepełnosprawnemu koledze zaskakującą niespodziankę i pozwolili, by zagrał z nimi w podczas oficjalnego spotkania. 

Football amerykański jest bardzo popularny wśród młodzieży szkół średnich, a gra w szkolnej drużynie to marzenie wielu chłopców. Niestety Keith Orr, choć bardzo kocha grać, nie miał szansy, by dostać się do drużyny, ponieważ jest upośledzony umysłowo. Kiedy już stracił nadzieję, że kiedykolwiek wyjdzie na boisko, dumnie prezentując na sobie koszulkę Orłów, zawodnicy niemożliwe uczynili możliwym i chłopiec choć przez chwilę mógł się poczuć, jak inni sportowcy.


football-pas


Keith pomimo swoich kłopotów ze zdrowiem, chodzi do normalnej szkoły, gdzie jest lubiany przez swoich rówieśników. Jego koledzy, grający w piłkarskiej drużynie, w tajemnicy przygotowali i zorganizowali wejście chłopca na boisko, podczas oficjalnie rozgrywanego spotkania. Keith oczywiście nie zagrał całego meczu, ale dzięki staraniom kolegów spędził na murawie wyjątkowy czas i nawet zdobył przyłożenie.

Chłopiec był zachwycony niespodzianką przygotowaną przez kolegów

football-1


Zwodnicy ukryli swój pomysł nawet przed trenerem. Wszystko jednak na szczęście wypadło doskonale i Keith w asyście kolegów zdobył punkty dla drużyny Orłów. Było to dla niego wielkie przeżycie i szczęście, przede wszystkim dlatego, że poczuł się częścią zespołu. Jego uśmiech i spontaniczna radość są wzruszające, ale nie mniej wzruszają wypowiedzi chłopców z drużyny, które pokazują, że sportowcy z Olivet Middle School to bardzo dojrzała i wrażliwa młodzież.

Czasem potrzeba tak niewiele, by uczynić kogoś bardzo szczęśliwym

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : reshareworthy.com

Reply