Krótki filmik, który w kilka sekund doprowadzi cię do łez… Zobacz, dlaczego jest tak wzruszający

Poniższe wideo przedstawia mężczyznę w podeszłym wieku, który wychodzi z domu z bukietem białych kwiatów. Mija grupę wesołych nastolatków. Prawdopodobnie nie zauważyliby starca, gdyby nie mały incydent. Jeden z chłopców popycha drugiego, ten z kolei wpada na mężczyznę i wytrąca z jego rąk bukiet. Staruszek powoli podnosi kwiaty i spogląda nastolatkowi w oczy. Chłopak czuje się nieswojo. Postanawia pójść za nim, by sprawdzić, dokąd zmierza.

Po chwili widzi, jak mężczyzna staje przy pomniku poległych żołnierzy i składa tam kwiaty. Młody człowiek wyciąga telefon i sprawdza, co wydarzyło się kilkadziesiąt lat temu. Okazuje się, że mężczyzna jest jedynym ocalałym bohaterem podczas bitwy z II wojny światowej. Przychodzi tam co tydzień, aby oddać hołd poległym żołnierzom. Zobaczcie, co robią nastolatkowie, gdy dowiadują się o wszystkim. Aż ciarki przechodzą po plecach…


1


Choć to tylko reklama rumuńskiej sieci komórkowej, potrafi doprowadzić do łez w kilka sekund. Jeśli ciebie też wzruszyła, udostępnij ją dalej!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply