Które dziecko jest dziewczynką? Tylko nieliczni wskazują poprawnie

Gdy dzieciaki są małe nie raz trudno odgadnąć ich płeć.

Niekiedy zdradza ją sposób ubierania przez rodziców. Jak dobrze wiadomo, malutkie dziewczynki przeważnie ubiera się na różowo, a chłopców na niebiesko. Sporo osób jest temu przeciwnych. Uważają, że dzieci nie powinno się dzielić na kolory! Najbardziej postępowi rodzice sądzą, że to dzieci same powinny wybrać sobie płeć, z którą się identyfikują i nie można w żaden sposób im jej narzucać.

Nadają maluchom imiona, które są neutralne i nie wskazują na żadną płeć. Mimo że narządy płciowe nie kłamią, oni i tak mają wątpliwości i chcą, aby dziecko decydowało, kim faktycznie jest.

Nie od dziś wiadomo, że najbardziej podobne do siebie są chińskie i japońskie dzieci. Gdy są malutkie ciężko wskazać, który to chłopczyk a która dziewczynka. Wyglądają bardzo podobnie i niełatwo się pomylić. Dziś proponujemy wam zagadkę związaną z analizą płci. Należy wskazać spośród podobnych dzieci dziewczynkę.

Wszystkie dzieci mają krótkie włosy i są podobnie ubrane. Różnią się tylko kolorem włosów, butów, oczu, barwą koszul oraz mową ciała. Dziecko z numerem 1 stoi w największym rozkroku, zaś to z numerem 2 w najmniejszym. Wszystkie serdecznie się uśmiechają, lecz dziecko z numerem 3 wydaje się najbardziej otwarte. Dziewczynkę zdradza jeden szczegół! Tylko nieliczni są go w stanie zauważyć! Szacuje się, że jest to zaledwie 10% zgadujących. Jeśli znajdujesz się w tej elitarnej grupie, jesteś wielkim szczęśliwcem. Rozwiązanie podamy po weekendzie, tymczasem czekamy na wasze kreatywne propozycje.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply