Wskaż pedofila – zdradza go tylko jeden szczegół

Zagadki i łamigłówki są wspaniałą pożywką dla naszego mózgu. 

Rozwiązując je, nie pozwalamy mu się nudzić. Mózg znudzony jest mózgiem opieszałym. Pracuje znacznie gorzej, na czym cierpi całe nasze ciało. Trenując mózg, nie pozwalamy mu na to. Warto to robić. Przykłady na to możemy odnaleźć w całym naszym życiu. Kiedy jesteśmy bardziej kreatywni, potrafimy wpaść na niebanalne pomysły. Łatwiej nam znaleźć alternatywne rozwiązania swych problemów. Jesteśmy bystrzejsi i bardziej błyskotliwi. 

Zagadki i łamigłówki mają wiele zalet. Ta konkretna jest jednak szczególnie przydatna, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jej poważną tematykę. Dziś wiele się mówi o różnej maści wynaturzeniach. Dobrze jest więc zawczasu nauczyć się rozpoznawać niepokojące szczegóły, które wyróżniają pedofilów i szerzej, ludzi o złych zamiarach. Spójrzcie więc teraz uważnie na obrazek i analizując detale, wskażcie, który z mężczyzn jest pedofilem, obcym, którego dziewczynka nie zna, a który jedynie niegroźnym znajomym?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Podpowiedzieć mogą okoliczności, w których znajdują się trzy postacie: łono przyrody, prawdopodobnie gdzieś za miastem… Który z mężczyzn zabrał tam dziewczynkę, a który postanowił to wykorzystać do swoich chorych planów? Jeśli już podejrzewacie, jaka jest odpowiedź, pora zajrzeć na następną stronę.

Po odpowiedź idź na drugą stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply