Shannon straciła ojca tuż przed upragnionym ślubem, ale narzeczony postarał się, by wciąż czuła jego obecność

Ślub to wydarzenie, które nieodwracalnie zmienia życie człowieka. Jego dzień kojarzony jest z radością i wzruszeniami przeżywanymi z bliskimi, którzy radują się szczęściem zakochanych. Niestety nie wszystkim jest dane przeżyć go według wymarzonego scenariusza. 

Shannon uwielbia śluby, wielokrotnie była drużką i świetnie sprawdzała się w tej roli. Od lat sama chciała stanąć na ślubnym kobiercu i jej pragnienie spełniło się, bo oświadczył jej się wspaniały mężczyzna imieniem Don. Niestety radość z oczekiwanego ślubu i wesela została przerwana przez rozpacz: po długiej i ciężkiej walce z nowotworem zmarł ukochany ojciec Shannon.


wedding-dance-p


Jednym z najbardziej wzruszających momentów weselnej zabawy jest taniec ojca z córką, która już przestała być jego małą córeczką, a stała się strażniczką domowego ogniska nowej rodziny. Shannon bardzo chciała zatańczyć ze swoim tatą, ale nie było jej dane zaznać tej radości i wzruszenia. Don widział, jak jego narzeczona smuci się perspektywą wesela bez obecności rodzica, więc postanowił przygotować dla niej niespodziankę.

Don bardzo kocha Shannon i zrobi wszystko, by była szczęśliwa

wedding-dance-1


Don wraz z synami przygotował dla Shannon specjalny pokaz taneczny. Mężczyzna poprosił  zaskoczoną ukochaną by usiadła i czekała na rozwój wydarzeń. Panna Młoda była pod wrażeniem niespodzianki, a przede wszystkim była nią bardzo wzruszona, ale prawdziwe emocje miały dopiero nadejść. W pewnym momencie Don założył koszulkę z napisem na plecach „Czy mogę prosić do tańca?”, a gdy się odwrócił, Shannon zobaczyła na przodzie T-shirtu zdjęcie swojego zmarłego taty…

To nagranie wyciska łzy z oczu

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : gosocial.co

Reply