Te proste symbole mają ukryte znaczenia. Wybierz jeden i dowiedz się czegoś bardzo interesującego!

Podobno podświadomość magazynuje wszystkie lęki i przeżycia z całego życia człowieka.

Kryją się w niej zarówno obawy, jak i pragnienia. Jej działanie jest dość zawiłe i często nie zdajemy sobie sprawy, że w ogóle istnieje. O jej skuteczności przekonały się firmy marketingowe, które w przekazach reklamowych zamieszczają podprogowe informacje. Nie do końca jesteśmy ich świadomi, jednak skutecznie na nas działają. Poniżej przedstawiamy, krótki test, który właśnie opiera się na działaniu podświadomości. Przyjrzyj się obrazkom i wybierz jeden, który najbardziej cię charakteryzuje.

Motyl

Lubisz otaczać się pięknymi i drogimi rzeczami. Marzysz o bogactwie i luksusowym życiu, jednak niewiele robisz, aby poprawić swoją sytuację materialną. Liczysz na jakieś cudowne zrządzenie losu, zamiast zakasać rękawy i powalczyć o lepsze jutro. Motyl jest także symbolem metamorfozy i gotowości do zmian. Być może za niedługo się otrząśniesz i wyrzucisz ze swojego życia wszystko, co zbędne, dotyczy to także nieodpowiednich ludzi, którzy cię otaczają. Wybór tego symbolu sugeruje, że masz bogatą wyobraźnię i inwencję twórczą, jednak z jakichś powodów boisz się wcielić swoje pomysły w życie.

Kropla, łza

Symbol smutku, niepokoju i depresji. Wskazuje na negatywne emocje bądź jakieś traumatyczne przeżycia. Może sugerować także brak pewności siebie i trudności w kontaktach z ludźmi. Prawdopodobnie jesteś bardzo emocjonalną osobą, która nie może poradzić sobie z pewnymi uczuciami. Starasz się wyrzucić to, co ci ciąży, jednak mimo wielu starań, nie udaje ci się to. Czujesz się samotny i brakuje ci kogoś, z kim mógłbyś podzielić się swoimi rozterkami. Wydaje ci się, że ludzie, którzy cię otaczają, kompletnie cię nie rozumieją.

Na kolejnych stronach znajdziesz interpretacje pozostałych symboli. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply