Wybierz różę, która najbardziej ci się podoba i dowiedz się o sobie czegoś ciekawego

Kwiaty kochają gównie kobiety, ale nie ma osoby, która nie lubi ich dostawać.

Każdy z nas lubi inne kwiaty. Jedni wolą te piękne, pachnące i bujne, inni skromne i delikatne. W wielu kulturach kwiaty mają bardzo rozbudowaną i ciekawą symbolikę. Nie tylko każdy poszczególny kwiat ma jakieś znaczenie, ale wiele też zdradza jego kolor. Darując komuś kwiaty, można wyrazić swoją miłość, radość, ale także i koniec miłości.

Szczególne miejsce w rozbudowanej symbolice kwiatów ma róża. Jest to najpopularniejszy kwiat, którym obdarowywane są kobiety i przez wielu uznawany jest za najpiękniejszy kwiat na świecie. Kojarzy się z miłością, pożądaniem, oddaniem, ale też delikatnością i szlachetnością. Róże w dawnych czasach były poświęcane boginią miłości i płodności.

Kolor róży jest bardzo ważny – biała wskazuje na czystość, czerwona miłość, żółta przyjaźń, pomarańczowa entuzjazm i optymizm. Mamy dla was 3 róże, wybór spośród nich pokaże waszą naturę. Przyjrzyj się, czy podoba ci się różowa, żółta czy czerwona róża?

Wybierz różę, która najbardziej ci się podoba, a zdradzi to twoją naturę

Różowa róża

Nie lubisz wchodzić w relacje z innymi ludźmi, szczególnie płcią przeciwną, ludzie irytują cię. Dbasz o siebie i starasz się wyglądać świetnie, dbasz, by wszystko w twoim życiu było na najwyższym poziomie. Jednak jest to często maska dla twojego braku pewności siebie, wycofania. Nie bój się i otwórz się  na innych, bo w samotności nie czeka cię nic dobrego.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply