Wybierz zestawienie kolorów i dowiedz się czegoś ważnego o sobie! Nie uwierzysz, jak skuteczny jest ten test!

Barwy mówią o naszych tęsknotach, obecnych nastrojach oraz ukrytych w podświadomości potrzebach psychicznych.

Wybór kolorów jest zazwyczaj podświadomy. Idąc do sklepu, zazwyczaj decydujemy się na ubrania w ulubionym kolorze, mimo że przyszliśmy z zamiarem odmiany garderoby. To nie przypadek, że sięgamy po ciuch w danym kolorze. Wolność wyboru to tylko pozory, tak naprawdę decyduje podświadomość.

Osoby, które trzymają się jednej gamy kolorystycznej, są zazwyczaj spokojne i konserwatywne, zaś ludzie, którzy lubią zmieniać kolorystykę, bywają niespokojni, lecz bardziej kreatywni. Upodobanie do barw jest zależne od wielu czynników m.in. wieku, nastroju czy sytuacji. Na przykład po śmierci kogoś bliskiego wybieramy barwy szare i ponure, a gdy jesteśmy szczęśliwi, decydujemy się na ciepłe bądź jaskrawe kolory.

Barwy mogą dużo powiedzieć o twoim obecnym nastroju oraz głęboko skrywanych problemach. Przyjrzyj się poniższej ilustracji i wybierz zestawienie kolorystyczne, które najbardziej ci odpowiada.

Zestawienie A — filetowo-błękitne

Fioletowy wskazuje na zainteresowanie sferą duchową i poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące pytania, w tym także egzystencjalne.

Błękitny wyraża pragnienie, aby inni dostrzegli twoją mądrość i kreatywność. Oznacza także potrzebę dokonań i stworzenia czegoś wyjątkowego, co zostanie docenione.

Wybrałeś inne zestawienie kolorystyczne? Przejdź na kolejną stronę i przeczytaj, co oznacza.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : perfecto.guru

Reply