Wygląd kciuka może dużo powiedzieć o Twoim życiu miłosnym

O wróżeniu z dłoni pisaliśmy już kilkukrotnie, wskazując na znaczenie jej głównych linii. Dziś natomiast podpowiadamy, jakie informacje można wyczytać z budowy kciuka.

Kciuk jest bardzo ważnym palcem dla człowieka, ponieważ to jedyny palec przeciwstawny. Posiadany przez niego zakres ruchu sprawia, że możemy chwytać różne przedmioty i wykonywać wiele skomplikowanych czynności. Kciuk jest też istotny dla chiromancji, która z jego wyglądem pozwiązuje życie uczuciowe człowieka i powodzenie w budowaniu związków.


thumb-pas


Choć wszystkie kciuki na pierwszy rzut oka mogą się wydawać takie same, to wyróżnia się trzy podstawowe typy budowy tego niewielkiego narządu. O przynależności do danego typu decyduje długość paliczków, czyli małych kości tworzących palce człowieka.

Wybierzcie swoją budowę kciuka i sprawdzicie, jacy jesteście w miłości

thumb-4


Typ A : pierwszy paliczek kciuka jest dłuższy niż drugi

Jesteś osobą wierną i namiętną. Kiedy się zakochasz, to angażujesz się na całego, co dla osób z boku może wyglądać to tak, jakbyś miał obsesję, ponieważ dla miłości odkładasz wszystkie pozostałe sprawy i obowiązki na później. Gdy ukochana osoba zbyt długo się nie odzywa to zaczynasz wariować i nerwowo szukasz kontaktu. Jeśli masz typ kciuka A to uważaj, bo twoje zbytne zaangażowanie i zaborczość mogą zniechęcać partnerów do ciebie, przytłoczyć ich i w rezultacie zniszczyć związek.

thumb-1


Typ B: paliczki kciuka są tej samej długości

Lubisz wszystko zaplanować i robić według opracowanej wcześniej strategii, co pozwala ci skutecznie osiągać cele. Jesteś osobą spokojną i opanowaną, bez względu na to, co się dzieje. Takie ogólne usposobienie przekłada się na kształt życia miłosnego. Ludzi oceniasz z rozwagą i starasz się być obiektywny, a w okazywaniu uczuć jesteś powściągliwy. Nie pozwalasz aby kierowały tobą emocje, przez co nie podejmujesz impulsywnych decyzji. Rezerwa wobec miłosnych szaleństw sprawia, że osoby z typem kciuka B,  często zmagają się problemem samotności.

Opis ostatniego typu kciuka „C” znajdziecie na drugiej stronie. 

thumb-2

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : smileshappen.org

Reply