Pracownicy fabryki dla zabawy zrzucali się na loteryjny los. Nie spodziewali się, że ich kupon wygra 420 milionów dolarów!

Każdy z nas rzadziej lub częściej kupuje los czy zdrapkę, licząc, że tym razem uda się odmienić los.

Niektórzy mówią, że jest to podatek od głupoty i szanse na zwycięstwo są bardzo małe. Jednak w większości z nas zawsze jest ta nadzieja, że uda się wygrać. Jeśli rozważać możliwości zwycięstwa matematycznie, szybko okaże się, że jest większe prawdopodobieństwo, że trafi cię piorun niż wygrana. To nie przeszkadza ludziom próbować, bo przecież ktoś wygrał.

 

6

 

I chociaż bardzo często okazuje się, że ludzie, którzy wygrali i nic sensownego nie zrobili z tymi pieniędzmi, a nierzadko zostali z długami! Pieniądze, które szybko i łatwo przychodzą, nie trzymają się ludzi. Może to wynikać z tego, że nie potrafią oni zapanować nad wydatkami i kupują wszystko, o czym marzli. Domy, samochody, zawsze też znajdą się przyjaciele, którzy pomogą.

To wszystko nie przeszkadza nam marzyć, że gdyby to nam los się poszczęścił… Spłacona hipoteka, auto zamiast rdzewiejącego trupa na podjeździe, może jakieś wakacje… Na szczęście można marzyć, nie  jest to zabronione. Niezwykłą wygraną podzielili się pracownicy fabryki w Lafayette w Tennessee, dowiesz się o tym na kolejnej stronie.

1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : people.com, tennessean.com

Reply