Posiadanie rodziny to niekończące się pasmo wyzwań i niespodzianek, o czym dobitnie przekonało się pewne małżeństwo

Założenie rodziny jest dla większości ludzi naturalnym etapem życia, ponieważ jej posiadanie daje radość i sprawia, że egzystencja człowieka nabiera nowego wyrazu, jest pełniejsza i bardziej satysfakcjonująca. Ale tworzenie rodziny wiąże się też z wieloma wyzwaniami, niepokojami i niespodziankami. 

Amber od zawsze marzyła o tym, by wyjść za mąż i założyć szczęśliwą rodzinę. Miała szczęście, ponieważ spotkała fantastycznego faceta imieniem Levi, który idealnie nadawał się na męża i ojca. Para wzięła ślub i doczekała się dwóch mądrych i ślicznych córeczek, z których była niesamowicie dumna. Choć Amber uwielbiała dzieci, to zdecydowała, że więcej nie będzie ich mieć, ale los zgotował jej niespodziankę…


Amber-i-Levi-pas


Życie rodziny toczyło się leniwym rytmem dopóki rodzice nie otrzymali szokującej wiadomości, że Amber jest w ciąży. Para była bardzo zaskoczona tą informacją, gdyż zabezpieczała się, ale jak widać środki antykoncepcyjne zawiodły. Choć ciąża była niespodziewana to ucieszyła całą rodzinę, która jeszcze nie miała pojęcie, że Amber nosi pod sercem trojaczki!

Wiadomości o trojaczkach nie spodziewa się chyba żaden rodzic

Amber i Levi (1)


Gdy małżeństwu udało się wyjść z pierwszego szoku na wieść o ciąży, przyszła kolejna niespodzianka: lekarz poinformował przyszłych rodziców, że ciąża jest mnoga i że Amber urodzi aż trójkę pociech. Para o mały włos nie zemdlała z wrażenia, ale od samego początku była pewna, że sobie poradzi z gromadką 5 dzieci, z nowymi obowiązkami i wyzwaniami, ponieważ bardzo się kochają.

Tym razem rodzice będą musieli zadbać o potrójną wyprawkę

Co zakłóciło radość przyszłych rodziców? O tym przeczytacie na drugiej stronie. 

Amber i Levi (7)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : yposts.com


Reply