Kilka fantastycznych sposobów na użycie lampek choinkowych. Zobacz, jak możesz je wykorzystać!

Zazwyczaj lampek choinkowych używamy do ozdoby świątecznego drzewka czy domu w okresie świąt Bożego Narodzenia. To również nieodłączny element wystroju balkonów, witryn sklepowych, barów i domów handlowych.

Trzeba pamiętać, że nie muszą one być, tylko sezonową dekoracją i również po Bożym Narodzeniu można je wykorzystać do fajnych celów. Zobaczcie kilka ciekawych inspiracji z lampkami choinkowymi.1. Ognisko w domu? Czemu nie!

Aby zrobić tę piękną dekorację, trzeba przygotować kilka patyczków o różnych rozmiarach, klej, folię aluminiową, materiał i kilka jasnych kamieni. Instrukcję jak wykonać wszystko krok po kroku znajdziesz na obrazku.

(vk.com)

10

2. Galaktyczne butelki

Aby uzyskać efekt świecących butelek, wystarczy wyciąć dziurę w dnie i wcisnąć w nie kolorowe lampki. Aby efekt był jeszcze lepszy, można użyć butelek w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach.

(vk.com)

93. Świecący napis

Jeśli w pokoju masz pustą ścianę, którą nie wiesz jak zagospodarować, możesz wykorzystać pomysł pokazany na obrazku poniżej. Trzeba wbić w mur kilka niewielkich gwoździków i ułożyć na nich światełka.

84. Nietypowe świąteczne drzewko

W tym przypadku trzeba przygotować kilka brzozowych gałązek, stare okienne ramy i oczywiście lampki. Całość wygląda naprawdę ślicznie!

(pinka.pl)

7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply