3 kreatywne sposoby na wykorzystanie pustych puszek po Coca-Coli! Zobacz, co ciekawego można z nich zrobić!

Jeśli jesteś pomysłową osobą, która uwielbia projekty „zrób to sam”, ten wpis jest specjalnie dla ciebie. Dziś pokazujemy jak w prosty sposób wykorzystać metalowe puszki po popularnym napoju.

Aby wykonać któryś z tych trzech projektów, nie potrzebujesz drogich gadżetów i narzędzi. Wystarczy trochę pomysłowości i kolorowe farby w sprayu. Zobacz, co możesz z nich wyczarować!


Pomysł 1. Kolorowe pojemniki na zioła

Bierzemy 5 pustych puszek i usuwamy z nich wieczka za pomocą otwieracza do puszek. Jest to bardzo łatwa czynność i zajmuje dosłownie kilka sekund. Następnie spryskujemy je kolorowymi farbami w sprayu. Najlepiej robić to na zewnątrz lub w miejscu z dużym dostępem świeżego powietrza. Gdy wyschną, sadzimy w nich zioła. Aby kompozycja prezentowała się jeszcze lepiej, można pokusić się o napisanie markerem nazw roślin.

youtube.com

1

youtube.com

2Pomysł 2. Gadżet na piknik

Z sześciu puszek usuwamy wieczka, dodatkowo w czterech robimy niewielkie otwory. Ustawiamy je blisko siebie, a te z dziurkami układamy na końcach, tak aby otwory stykały się od wewnątrz. Sklejamy wszystko gorącym klejem. Powstanie w ten sposób mała zgrzewka, do której trzeba przymocować uchwyt wykonany z drutu. Przeciągamy go przez otwory i tworzymy pętelkę. Wypełniamy kasetkę drobiazgami.

youtube.com

3

youtube.com

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply