Szkolny tyran wylał klej na włosy tej dziewczyny. To, co przeszła jest niewyobrażalne!

Dręczenie uczniów w szkołach to ogromny problem, z którym trudno walczyć. Ciągle słyszy się o nowych tragicznych przypadkach zastraszania dzieci. Gdy ktoś wygląda lub zachowuje się inaczej, od razu staje się obiektem złośliwych żartów. Ci, którzy są mało odporni i nie potrafią poradzić sobie z kłopotem, miewają poważne problemy emocjonalne i boją się chodzić do szkoły.

Niekiedy jest jeszcze gorzej. Zastraszane dzieciaki podejmują próby samobójcze, ponieważ wydaje się im, że już nikt nie może im pomóc a odebranie sobie życia będzie najlepszą drogą ucieczki.

0


Hannah Combs dopiero co zaczęła naukę w liceum, gdy spotkało ją coś okropnego. Pewien chłopak wylał na jej głowę klej Super Glue.

Poczułam okropne palenie. Wydawało mi się, że moja głowa jest w ogniu. To było straszne — powiedziała poszkodowana.

Jej ojciec, emerytowany żołnierz był wściekły tym, jak potraktowano jego córkę. Na dodatek szkoła w żaden sposób nie poczuwała się do odpowiedzialności i nie chciała wyjaśnić sprawy. Za swoją ostrą interwencję został nawet skarcony przez asystenta dyrektora!

2


Dziewczyna udała się do lekarza, który stwierdził poparzenia pierwszego stopnia. Wraz z matką podjęła decyzję, że zetnie włosy.

Dalsza część wpisu znajduje się na drugiej stronie! 

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply