Ten wynalazek zapewni bezpieczeństwo wielu rowerzystom!

W lecie większość z nas przesiada się na jednoślady, można dzięki temu trochę się poruszać, uniknąć korków i szybko dotrzeć do pracy czy do szkoły. Niestety nie wszędzie są bezpieczne drogi rowerowe, a będąc uczestnikami ruchu na ulicy musimy kilkukrotnie zwiększyć naszą uwagę, by nie wpaść pod auto.

Dzięki nowemu urządzeniu będzie to o wiele łatwiejsze! Zamontowane z tyłu roweru urządzenie wyświetla na naszych plecach sygnały dla kierowców za nami.

1

 

Stworzony przez Elnur Babayev osprzęt ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo i stosunki między użytkownikami dróg. Cyclee, bo tak nazywa się przyrząd można powiązać z telefonem przez specjalną aplikację, a ta będzie przesyłać informacje do projektora, który na plecach rowerzysty wyświetli jego zamiary.

 

2 3

 

Statystyki wskazują, że rowerzyści są dużo bardziej narażeni na wypadki niż kierowcy aut. A nikomu nie trzeba mówić, że rowerzysta w zderzeniu z autem z pewnością odniesie więcej obrażeń.
Zatem nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie, a wszelkiego typu wynalazki polepszające bezpieczeństwo są mile widziane.

 

4


Projektor jest dostępny w kilku opcjach kolorystycznych.

 

5

A cz ty zaopatrzyłby się w taki sprzęt?
Podziel się ze znajomymi!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : industrialdesignserved.com

Reply