Ta scena łamie serce – maleńkie dziecko ze wszystkich sił próbuje obudzić matkę, po chwili wszyscy zaczynają rozumieć, że kobieta nie żyje

Nieszczęście, które dotykają dzieci, poruszają najbardziej, zwłaszcza utrata matki, która dla malucha jest wszystkim.

Dzieci nie mają świadomości i ciężaru śmierci takiej jak dorośli. Jest to przywilejem ich wieku, że nie myślą o końcu, ale cieszą się z każdego dnia i nawet nie mają pojęcia, ile wysiłku muszą włożyć rodzice, by przy tym odkrywaniu świata, nic im się nie stało. Dbanie o zdrowie i życie dziecka nie jest łatwe, zwłaszcza w krajach gdzie nie ma opieki socjalnej.

 

Indie to kraj specyficzny, przeludniony i pełen kontrastów. W mnogości kolorów można dopatrywać się szczęścia i radości, ale tak nie jest. Indie są przeludnione, ludzie muszą pracować tam ponad siły za marne grosze. Aby otrzymać rodzinę, kobiety pracują z małymi dziećmi pod bokiem, nikt nie słyszał o urlopach czy pomocy dla kobiet, które mają potomstwo. Dla ludzi z rozwiniętych krajów to nie do pomyślenia.

 

Małe dzieci uczepione swoich matek podróżują z nimi i schowane w kolorowych chustach wiedzą, kiedy mama ma dla nich czas. Niestety Indie to też problem z przepełnionymi pociągami. Nikogo nie dziwi, że ludzie łapią się drzwi, jadą na dachach i w każdym miejscu, gdzie uda się im złapać. Taka podróż niesie za sobą wielkie zagrożenia. Można spaść wprost pod koła pociągu, można zostać potrąconym.

Fun Guerilla

To właśnie potrącenie było najprawdopodobniej przyczyną śmierci młodej kobiety, którą grupka czekających na pociąg znalazła koło torów. Na miejsce została wezwana policja, która zobaczyła łamiący serce obraz, gdyż obok martwej kobiety leżał jej synek i z całych sił próbował obudzić mamę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply