Kompilacja nagrań wypadków samochodowych, która uświadomi Wam, jak niszczycielską siłą na drodze jest prędkość i masa pojazdów

Samochód już od lat jest traktowany jako obowiązkowy przedmiot w każdej rodzinie. Dzięki posiadaniu auta człowiek jest bardziej mobilny i niezależny, ponieważ o każdej porze dnia i nocy może ruszyć w drogę.

Miliony osób na całym świecie nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Jego obecność jest nieoceniona gdy trzeba np. zrobić duże zakupy, podwiesić babcię do lekarza czy ruszyć w podróż w deszczowy czy mroźny dzień. Prowadzenie auta to też duża przyjemność dla większości kierowców, ale niestety część z nich zapomina, że choć jazda jest frajdą, to powinna odbywać się w odpowiednim skupieniu, bo moment nieuwagi czy jedna zła decyzja, mogą skończyć się tragicznym wypadkiem i śmiercią kierowcy, jego pasażerów, innych użytkowników drogi czy postronnych przechodniów.


accident-p


Do drogi trzeba mieć szacunek i nigdy nie lekceważyć przepisów ani znaków. Nonszalancja czy brawura na drodze prędzej czy później kończy się tragedią, której skutków nie będzie się już dało odwrócić. Warto więc powściągać swoje fantazje i nie ulegać pokusie prędkości, chyba że ktoś ma ochotę z hukiem rozbić się o ciężarówkę, drzewo, barierkę czy inne auto.

O wypadek nie trudno, wystarczy chwila nieuwagi

accident1


Ku przestrodze warto zobaczyć poniższą komplikację nagrań z wypadków samochodowych. Niektóre fragmenty mrożą krew w żyłach, zwłaszcza te, gdzie widać ludzi wylatujących na kilkanaście metrów z samochodów. Pamiętajcie, właśnie tak może skończyć się brawura.

Na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale też za wszystkich dookoła

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply