Młoda Chinka urodziła syna i spłukała noworodka w toalecie! Dziecko utknęło w rurze kanalizacyjnej, a strażacy wyciągnęli je w ostatniej chwili

Macierzyństwo to dar, ale nie każda kobieta potrafi go przyjąć.

Rodzicielstwo wymaga dojrzałości, ale wiele kobiet zachodzi w ciąże w bardzo młodym wieku, kiedy ich rozwój emocjonalny nie pozwala jeszcze na zmierzenie się macierzyństwem. Często przerażone odpowiedzialnością, jaka je czeka, porzucają swoje potomstwo, niekiedy narażając jego zdrowie i życie.

Chiny to ogromny i liczny kraj. Niestety panuje tam bieda, więc wiadomość o ciąży jest dla wieku kobiet straszną nowiną. Zapewne pozytywny wynik testu ciążowego nie ucieszył też 22-latki, mieszkanki 150-tysięcznego miasta Jinhua, w prowincji Zhejiang, leżącej na wschodnim wybrzeżu Chin.

Chinka nie była w stałym związku i żyła bardzo skromnie w małym wynajętym pokoiku. Wychowanie dziecka wymaga nakładów finansowych, na które kobietę nie było stać. Wiedziała, że nie da rady zająć się potomkiem, ale nie było ją też stać na aborcję, nawet w podrzędnym gabinecie.

Czekając na rozwój sytuacji, przyszła mama postanowiła ukrywać swój rosnący brzuch i zachowywać się tak, jakby nic specjalnego w jej życiu się nie działo. Zapomniała tylko, że sekretu niechcianej ciąży, nie można utrzymywać wiecznie…

O tym, że Chinka była w ciąży wszyscy dowiedzieli się na początku maja, kiedy administratorka budynku usłyszała płacz dziecka dochodzący z wnętrza ściany i wezwała na pomoc strażaków.

Więcej o dramacie niechanego noworodka na kolejnych stronach, gdzie znajdziecie też film z akcji ratunkowej.  

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, youtube.com

Reply