Mężczyzna stworzył własną wyspę. Będziesz zdumiony, gdy się dowiesz, z jakiego materiału powstała!

Osoby nieprzepadające za kontaktami z innymi, marzą, aby zamieszkać na bezludnej wyspie z dala od otaczającego świata i jego problemów.

Na krótką metę, może i byłoby to dobrym rozwiązaniem, ale prawda jest taka, że człowiek to istota społeczna i długo nie może przebywać samotnie. Długotrwała izolacja przynosi więc więcej szkód niż pożytku. Co innego we dwoje. Pobyt przez kilka tygodni sam na sam z ukochaną osobą może zacieśnić więzi. Oczywiście, jeśli para odpowiednio się dobrała i nie ma o co się kłócić. W przeciwnym razie taka przygoda może jeszcze bardziej poróżnić zakochanych i doprowadzić do rozstania.

beach

O rozstanie nie muszą martwić się architekt Richart Sowa i japońska była supermodelka Jodi Bowlin. W 2014 roku poznali się za pośrednictwem Facebooka i od tej pory są razem. Jodi przejęła specyficzny tryb życia ukochanego i zamieszkała na eko wyspie Joyxee u wybrzeża Mujeres Bay w Cancun (Meksyk). Nie jest to jednak zwykła wyspa. Została własnoręcznie skonstruowana przez Richart z niezwykłego surowca. Przejdź na następną stronę, aby się dowiedzieć, z czego powstała.

richart-sowa

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply