Prawdziwa miłość jest wieczna. By o tym się przekonać, wystarczy spojrzeć na fotografie tych leciwych par, które spędziły ze sobą kilka dziesięcioleci

Miłość nie jest łatwym uczuciem, ale pielęgnowana staje się największym życiowym szczęściem.

Zbudowanie trwałego i szczęśliwego związku trwającego długie lata, to nie lada wyzwanie, któremu niestety nie wszyscy są w stanie podołać. Aby przeżyć życie u boku tylko jednego partnera, trzeba bowiem wykazać się wielkim zrozumieniem, cierpliwością i pokorą.

 

Chyba każdy rozczula się na widok pary staruszków, którzy pomimo upływu czasu, wciąż są wpatrzeni w siebie niczym nastolatkowie i marzy o tym, by również w podeszłym wieku móc trzymać za rękę swoją miłość z młodzieńczych czasów. Aby tak się stało, ludzi musi połączyć nie tylko gorące i namiętne uczucie, ale także przyjaźń.

By zainspirować Was do pracy nad swoimi związkami i do dalszej wytrwałości w budowaniu wspólnej przyszłości, prezentujemy wyjątkowe zdjęcia par, które spędziły ze sobą całe życie i obchodzą 60-te, a nawet 75- te rocznice ślubu!

Dla tej pary 60 wspólnych lat minęło jak jeden dzień 

„Małżeństwo jest sakramentem tylko dla tych, którzy się kochają” – Oscar Wilde.

„Pogodzenie miłości z małżeństwem jest sztuką, dla dokonania której potrzeba co najmniej boskiej interwencji” –  Simone de Beauvoir.

„Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona… nie wypowiedziała” –  Alfred Hitchcock.

Ta para właśnie przybyła do kościoła, by odnowić swoją przysięgę małżeńską w dniu 60-tej rocznicy ślubu 

Więcej zdjęć znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : fabiosa.com, wikiquote.org


Reply