Xiao Ying ma zaledwie 10 lat, lecz bez wahania zastąpiła swoim młodszym braciom ojca i matkę! Siła charakteru tej dziewczynki jest niezwykła 

Xiao postanowiła, że razem z braćmi powinni trzymać się razem i obiecała, że zastąpi im rodziców. Bez wahania wzięła więc na siebie wszystkie rodzicielskie obowiązki: dba nie tylko o to, by chłopcy mieli co jeść i w co się ubrać, ale także uczy ich wielu codziennych umiejętność: np. robienia zakupów, mycia zębów czy sznurowania butów. Oczywiście pilnuje też, by codziennie odrabiali lekcje.

 

Dom, w którym mieszkają nie ma bieżącej wody i kanalizacji, więc dziewczynka musi nosić wodę ze studni i palić w piecu, by ją podgrzać. Obok rodzeństwa mieszka ich wujek, który radził Xiao, by zaprowadziła braci do sierocińca, lecz ona nawet nie chciała o tym słyszeć. Na szczecie wuj zaakceptować heroiczną decyzję siostrzenicy i w miarę możliwości jej pomaga.

Xiao ma bardzo dużo obowiązków, ale mimo to nie rezygnuje z edukacji i znajduje czas na szkołę, a jej nauczyciele są zdziwieni, że utrzymała wysokie oceny pomimo tego, że spadło na nią mnóstwo obowiązków.

Ta dziewczynka ma niezwykły charakter – jest silna, zaradna, odpowiedzialna i troskliwa, dlatego pozostaje mieć nadzieję, że jej trudny los się odwróci i będzie mogła jeszcze zaznać beztroski dzieciństwa, która należy się każdemu dziecku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com

Reply