Z daleka wygląda jak zwykłe mieszkanie, urządzone w nie za dobrym guście, jednak gdy przyjrzycie się bliżej, dostrzeżecie niezwykłe detale…

Słyszeliście może o Airbnb?

To coraz popularniejsza forma rezerwacji noclegów w prywatnych mieszkaniach. Gospodarz domu i gość, który potrzebuje miejsca do spania, umawiają się ze sobą, co do ceny i terminu rezerwacji poprzez specjalny serwis. Funkcjonuje to na zasadzie podobnej do BlaBlaCar. Dzięki Airbnb zwiedzanie świata jest znacznie tańsze od tradycyjnego, w którym ogromną część funduszy musimy przeznaczyć na hotele.

Portal istnieje od 2008 r. i przez te kilka lat zdążył już sobie wyrobić międzynarodową renomę. Poprzez Airbnb można udać się do ponad 65 tys. miejsc na całym świecie. Oferta jest kusząca, a ewentualne cele podróży naprawdę ciekawe: stare miasta z nietuzinkowymi zabytkami, nowoczesne metropolie, małe, urokliwe miejscowości – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Perełki trafiają się nawet wśród miejsc noclegowych. Jedna z nich znajduje się w Danii, w Billund – małym mieście, które zamieszkuje niewiele ponad 6 tys. ludzi. Dlaczego warto udać się właśnie tam? Odpowiedź jest prosta: w tym miejscu znajdziecie jedyne i niepowtarzalne mieszkanie zbudowane z całości z…klocków LEGO! Ściany i całe wyposażenie tego nietuzinkowego apartamentu wykonano łącznie z 25 milionów zabawkowych cegiełek!

Jak wygląda mieszkanie i co się w nim znajduje przeczytacie na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : airbnb.co.uk, joe.co.uk


Reply