Nie może znaleźć pracy, bo jest za ładna! Nie uwierzysz, co zrobiła, aby wykarmić siebie i 8 dzieci

Wychowywanie dzieci to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy się ma ich kilkoro. Niektórym kobietom ciężko pogodzić rolę matki z pracą zawodową, dlatego rezygnują z wykonywanego wcześniej zawodu i zostają w domach, aby zajmować się pociechami.

Mówi się, że macierzyństwo to taka sama praca, jak każda inna. Niestety bardzo często się jej nie docenia a matkom, które tylko zajmują się dziećmi, zarzuca się, że są leniwe. Ludzie sądzą, że robią to nie dla najmłodszych, lecz dla własnej wygody, bo przecież można by zatrudnić opiekunkę lub powierzyć opiekę nad maluchami komuś z rodziny.

Ile matek, tyle historii i każda uważa inaczej. Jedne nie widzą problemu, by przy trójce czy czwórce potomków pracować, drugim wykonywanie obowiązków zawodowych uniemożliwia nawet jedno dziecko. Innym zwyczajnej się to nie opłaca, ponieważ zasiłki jakie otrzymują od państwa, są wyższe niż wynagrodzenie za pracę.

Marie Buchan („Octomum”) jest samotną matką mieszkająca w Birmingham w Wielkiej Brytanii mającą aż ośmioro dzieci. Najstarsze ma 15 lat a najmłodsze zaledwie rok. Uparcie twierdzi, że nie może znaleźć pracy, bo jest po prostu za ładna.

Jeśli interesuje cię, skąd ma pieniądze, aby wyżywić taką gromadkę, przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply