Zabawki dołączane do zestawów Happy Meal zrobiły furorę na całym świecie. Sprawdźcie, czy pamiętacie modele sprzed lat

Sieć restauracji McDonald’s odniosła ogromny sukces i posiada lokale niemal w każdym kraju. Swoje powodzenie zawdzięcza między innymi słabości dzieci do swoich produktów, ponieważ hamburger czy frytki to dania, na które rzadko trzeba namawiać najmłodszych. Dlatego powstał produkt skierowany specjalnie do dzieci: zestaw Happy Meal, czyli wesoły posiłek.

Częścią owego zestawu jest zabawka. W wielu przypadkach to właśnie chęć jej posiadania sprawia, że dziecko namawia swoich rodziców na wizytę w świątyni niezdrowego jedzenia. Zabawki zazwyczaj są związane z istniejącymi już bajkami czy grami, które w danym okresie są najbardziej popularne wśród dzieci. Plastikowe figurki są kolorowe, ruszają się, czasem wydają dźwięki czy świecą, co czyni je atrakcyjnymi w oczach kilkulatków. Aby rodzicom nie było tak łatwo, restauratorzy oferują kilka modeli zabawki w ramach dostępnej serii, by dziecko miało wybór. Niestety dzieciakom często trudno się zdecydować, więc rodzice muszą kilkukrotnie odwiedzić fast food, by skolekcjonować wszystkie oferowane w danym momencie zabawki, często zapominając, że jej posiadanie kosztuje zdrowie dziecka, zajadającego za każdą wizytą niezdrowego hamburgera.

Logo McDonald’s i jego produkty są znane na wszystkich kontynentach.

mcdonalds-904054_960_720


Odwiedzając McDonald’s widać, że radość z posiadania oryginalnych figurek z zestawów Happy Meal, nie słabnie wśród najmłodszych klientów. Pokolenie dzieci lat dziewięćdziesiątych również kochało te zabawki i namawiało swoich rodziców na ich zakup. A Wy, która zabawkę sprzed lat najlepiej wspominacie?

1. Tamagotchi Keychains.

Te breloki tylko wyglądały jak cyfrowe zwierzęta, o których każdy marzył. W rzeczywistości były imitacją droższej zabawki, a w środku znajdywała się tania plastikowa wersja zwierzęcia.

zabawki-1


2. Halloween McNugget Buddies.

Halloween McNugget do seria postaci przypominających kształtem serwowane w restauracji kurczaki w panierce. Zabawki miały różne straszne stroje.

zabawki-2


3. Hot Wheels.

Oferowane w zestawach samochody były marzeniem wielu chłopców.

zabawki-3


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : guff.com

Reply