Każdy z nas robi głupoty, ale ci ludzie wznieśli to na wyższy lewel. Kiedy zobaczysz, co wymyślili, nie przestaniesz się śmiać

Często dopiero po fakcie, dochodzi do nas, jak głupią decyzję podjęliśmy.

Dobrze się śmiać, gdy widzi się, że ktoś robi jakieś głupstwa, choć i nam się zdarzają i wtedy nie jest nam do śmiechu. Jednak czy to pośpiechy, czy bark wyobraźni sprawia, że nie raz pukniemy się w czoło, zastanawiając się, jak to możliwe, by zrobić coś takiego. Kiedy przychodzi czas na refleksję, często jest już za późno i dużo więcej energii trzeba stracić, by wszystko naprawić.

Uczymy się na błędach, najczęściej na własnych, ale też i na przykładach innych ludzi, którzy najpierw zrobili, a potem dopiero pomyśleli. Oczywiście internet jest pełen przykładów głupoty. Publikują je sami winni swojej głupoty oraz osoby, które zauważyły ją i nie mogły przejść obok obojętnie… choćby tylko robiąc zdjęcie. Mamy dla was kilka przykładów na mniejszą i większą ludzką głupotę.

Pomysł, by kąpać się z kotem, jest delikatnie mówić głupi. Zwierzak, nie będzie ładnie prosił o wyciągniecie z wanny, ale będzie się ratował pazurami!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply