Masz zły dzień? Nie przejmuj się, oni mieli jeszcze gorszy!

Każdy od czasu do czasu ma pecha. Jeden niefortunny krok, nieprzemyślana decyzja czy pośpiech sprawiają, że w ułamku sekundy możemy stać się powodem do śmiechu dla całego otoczenia. Najważniejsze wtedy jest to, by podchodzić do takich sytuacji z dystansem i uśmiechem. 

Mówi się o niektórych osobach, że są w czepku rodzene, zaś o innych, że ciąży nad nimi jakieś fatum. Być może każdemu jest pisana określona doza szczęścia lub pecha. Czasem nieszczęśliwe wypadki zdarzają się seriami, dlatego mamy wrażenie, że cały świat chce nam zrobić na złość. Lepiej porzucić to pesymistyczne myślenie i wierzyć, ze niefortunne zdarzenia wynikają ze zbiegów okoliczności, nieostrożności czy porostu braku logicznego myślenia.


pech


Często można przepowiedzieć konsekwencje określonego zachowania, a brak owej fantazji i przewidywalności w działaniu, musi kończyć się pechowymi wpadkami. Dlatego lepiej pomyśleć dwa razy, by uniknąć przykrego blamażu. Jeśli jednak już dojdzie do kompromitacji, lepiej jest zachować pogodę ducha i obrócić całą sytuację w żart niż obrażać się na wszystko i wszystkich.

Oto kilkanaście wpadek ludzi i zwierząt, które na pewno was rozbawią.

1. Koty powinny trzymać się z dala od styropianowych kulek

pech-1


2. Teraz mama na pewno się dowie, kto buszował w lodówce

pech-2


3. Chyba nie uda mu się zrzucić winy na nikogo innego

pech-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : guff.com

Reply