Właśnie przez takie zdjęcia internet pokochał koty i ich dziwaczną naturę. Uśmiech podczas oglądania gwarantowany

Koty stały się ulubieńcami internetu z wielu powodów: mają apodyktyczny charakter, co lubią pokazywać, nie przejmują się innymi, są mega elastyczne i oczywiście słodkie. 

Niektórzy twierdzą, że treści związane z futrzakami to nawet 1/3 trzecia tego, co krąży i jest udostępniane w internecie. Trudno to sprawdzić, ale faktycznie artykuły o kotach, ich zdjęcia i filmy z nimi w roli głównej, są niekiedy udostępniane miliony razy. Koty więc bawią i rozczulają wszystkich, pod każdą szerokością geograficzną.


cat-funny-p


Koty słyną z tego, że wszystko przyjmują za swoją własność, zawsze im wygodnie i uwielbiają się pchać tam, gdzie nie powinny. Czujni właściciele kociaków ochoczo w takich sytuacjach pstrykają im zdjęcia i umieszczają w sieci. Niektóre koty stały się nawet celebrytami np. Grumpy Cat, który dzięki swej skwaszonej minie zapadł w pamięć milionom osób i stał się bohaterem tysięcy memów.
Poniżej prezentujemy 17 zdjęć kotów, które z pewnością was rozbawią i przypomną, dlaczego są takim fenomen w wirtualnej rzeczywistości.

1. Koty przeczą prawom fizyki

cat-funny-5


2. Wcisną się do każdego pudełka

cat-funny-16

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply