Ojciec i syn przybijają piątkę po okrutnym zabiciu niedźwiedzicy i jej młodych. UWAGA, tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Wielokrotnie już pisaliśmy o okrucieństwie wobec niewinnych zwierząt, ale ten przypadek kompletnie nami wstrząsnął!

Pewnej dlatego, że chodzi nie tylko o uśmiercenie dorosłego osobnika, ale również o zabicie jego młodych. Jak można w tak okrutny sposób pozbawić życia? Zachowanie tych dwóch mężczyzn jeszcze dałoby się jakoś usprawiedliwić, gdyby niedźwiedzica ich zaatakowała, tymczasem oni bez powodu zastrzelili ją i jej młode w gawrze, traktując to jak dobrą zabawę.

Ojciec i syn zostali sfilmowani, jak przybijają piątkę zakrwawionymi dłońmi po zastrzeleniu niedźwiedzicy. 41-letni Andrew Renner i jego osiemnastoletni syn Owen nie zdawali sobie sprawy, że ich haniebny czyn został zarejestrowany przez kamerę ukrytą w lesie. Do zdarzenia doszło w kwietniu 2018 roku na wyspie Esther należącej do Alaski. Dwa małe niedźwiadki wraz z matką ukryte były w jamie wydrążonej w drzewie. Na nagraniu widać jak mężczyźni najpierw zabijają niedźwiedzicę. Po uśmierceniu matki młode zaczynają rozpaczliwie krzyczeć.

Niestety, zwyrodnialcy nie oszczędzili nawet ich. Spotkał ich podobny los jak niedźwiedzicę. Według prawa obowiązującego na Alasce zabicie niedźwiedzicy wraz z młodymi traktowane jest jak zbrodnia. Mężczyźni mieli tego świadomość, jednak postąpili, jak postąpili. Nagranie zdradza, że byli w pełni świadomi nielegalności swoich działań. Można na nim usłyszeć następujące słowa:

Nigdy nie będą w stanie połączyć tego wydarzenia z nami.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply